Sprzątanie wewnątrz budynków

Sprzątanie wewnątrz budynków

Oferuje Państwu kompleksową obsługę w zakresie utrzymania czystości na powierzchniach wewnętrznych, w obiektach wszelkich typów i o każdym przeznaczeniu. Posiadamy duże doświadczenie w świadczeniu naszych usług między innymi budynkach mieszkalnych wielorodzinnych, obiektach użyteczności publicznej i innych...

Sprzątanie wewnątrz budynków

Oferuje Państwu kompleksową obsługę w zakresie utrzymania czystości na powierzchniach wewnętrznych, w obiektach wszelkich typów i o każdym przeznaczeniu. Posiadamy duże doświadczenie w świadczeniu naszych usług między innymi budynkach mieszkalnych wielorodzinnych, obiektach użyteczności publicznej i innych.

Nasza pomoc obejmuje między innymi codzienne serwisy porządkowe, zaopatrzenie w środki higieniczne codziennego użytku, wynajem i serwis mat wejściowych, mycie okien, pranie wykładzin i inne.
Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do Państwa potrzeb i oczekiwań. Możemy państwu zaproponować sprzątanie dzienne, popołudniowe lub nocne. W każdej sytuacji staramy się, aby utrzymanie czystości pomieszczeń nie kolidowało z normalnym funkcjonowaniem obiektu. Zwykle w ciągu dnia zajmujemy się bieżącym utrzymaniem czystości (tzw. serwis dzienny), a poza godzinami funkcjonowania Państwa firmy gruntownie sprzątamy powierzchnie.

Ze względów bezpieczeństwa i w celu zapewnienia stałej, wysokiej, jakości usług, do serwisów porządkowych kierujemy osoby, które są na stałe przypisane do danego obiektu.

wykonanie: PRODO