Sprzątanie pomieszczeń biurowych

Sprzątanie pomieszczeń biurowych.

Duże czy małe biuro potrzebuje regularnego i starannego sprzątania. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych oraz w obiektach użyteczności publicznej i innych.

Sprzątanie pomieszczeń biurowych

Duże czy małe biuro w Poznaniu potrzebuje regularnego i starannego sprzątania. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych dla firm  z Poznania oraz okolic w tym cała Wielkopolska oraz w obiektach użyteczności publicznej i innych.

Im więcej pracowników w Państwa biurze, tym częściej będziecie musieli wykonywać sprzątanie, prawda? Nasza pomoc obejmuje między innymi codzienne serwisy porządkowe, zaopatrzenie w środki higieniczne codziennego użytku, wynajem i serwis mat wejściowych, mycie okien, pranie wykładzin i inne.
Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do Państwa potrzeb i oczekiwań. Możemy państwu zaproponować sprzątanie dzienne, popołudniowe lub nocne. W każdej sytuacji staramy się, aby utrzymanie czystości pomieszczeń nie kolidowało z normalnym funkcjonowaniem obiektu. Zwykle w ciągu dnia zajmujemy się bieżącym utrzymaniem czystości (tzw. serwis dzienny), a poza godzinami funkcjonowania Państwa firmy gruntownie sprzątamy powierzchnie.

Ze względów bezpieczeństwa i w celu zapewnienia stałej, wysokiej, jakości usług, do serwisów porządkowych kierujemy osoby, które są na stałe przypisane do danego obiektu.

wykonanie: PRODO